Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Działka budowlana Poronin

Poronin, małopolskie

  • 1 490 000 zł
  • 2 056 m²
  • 724,71 zł/m²

Zdjęcie

Artur Rzepka

Skontaktuj się

Działka budowlana Poronin

Poronin, małopolskie

zaktualizowane:
14 maja 2026

1 490 000 zł

2 056 m²

724,71 zł/m²

Działka budowlana Poronin

Zaktualizowane: 14 maja 2026

1 490 000 zł 2 056 m² 724,71 zł/m²

• Typ oferty: działka na sprzedaż
  • Cena: 1 490 000 zł (724,71 zł/m²)
  • Forma własności: własność
  • Działka: budowlana, 2 056 m²
  •   kształt: prostokąt; długość: 90m; szerokość: 22m
  •   dojazd drogą asfaltową
  •   określone warunki zabudowy
  • Źródło: biuro nieruchomości: Promo Estates, zaktualizowane: 14.05.2026
  •   numer ogłoszenia: 982527

Oferta na wyłączność – nie szukaj dalej

Lokalizacja

Opis nieruchomości

DZIAŁKA BUDOWLANA 2056 m² | PORONIN | POD INWESTYCJĘ | MPZP MU1/c

Na sprzedaż wyjątkowa działka budowlana o powierzchni 2056 m², położona w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji na Podhalu - Poronin, powiat tatrzański.

Nieruchomość znajduje się w malowniczej okolicy z ogromnym potencjałem inwestycyjnym oraz widokowym. (...)

Agent

Artur Rzepka

739 983...

739 983 533

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

Artur Rzepka

739 983...

739 983 533

Z góry dziękujemy za powołanie się na Nieruchomosci-online.pl

Administratorem danych osobowych są NNV sp. z o.o. i Ogłoszeniodawca. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości